Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Poredjenja?

+8
Andjela
Mima
maja31
Milica
Dy
Veka
Emi
milenica_89
12 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Poredjenja?

Počalji od milenica_89 Uto Mar 04, 2008 10:35 am

First topic message reminder :

Da li poredite svoju decu narocito u ovoj fazi do godinu dana sa drugom decom po pitanju prohodavanja,novim recima,obrocima i sl.Npr meni skoro kaze moja baba jedno dete prohodalo a mladje od Ive nemate pojma kako me to iznerviralo i dovelo do razmisljanja Mad ajoj evo samo kad pomisljam na te njene reci Evil or Very Mad
Kakvo je vase misljenje po tom pitanju?
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Emi Sre Mar 05, 2008 12:46 am

crvenkapa85 ::....moja komsinica odlepila od ljubomore kad je visdela maju kako se svrcka u dubku a njen mali od 14m.jos ne hoda samostalno....mislim nema potrebe biti takva osoba,zar ne,sve ce to doci na svoje,a ne da budemo ljubomorne jedna na drugu zato sto necije dete ima zub,a moje ne.ili slicno....vec zeljno iscekivati svaku novu rec,pokret,korak,osmeh....

slazem se ...... zasto da bude ljubomorna???? Ali eto ima i takvi.
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Dy Sre Mar 05, 2008 12:47 am

crvenkapa85 ::decu nikad nisam poredila po tom pitanju,svako je dete drugacije,neko aktivno,neko truntavo....i netreba ga terati da radi stvarikoje vec rade njegovi vrsnjaci....moja komsinica odlepila od ljubomore kad je visdela maju kako se svrcka u dubku a njen mali od 14m.jos ne hoda samostalno....mislim nema potrebe biti takva osoba,zar ne,sve ce to doci na svoje,a ne da budemo ljubomorne jedna na drugu zato sto necije dete ima zub,a moje ne.ili slicno....vec zeljno iscekivati svaku novu rec,pokret,korak,osmeh....

crvenkapa,koliko ja skuzih po ovim postovima, niko nije napisao da je ljubomoran..vec poredjenja radE iz drugih pozitivnih razloga.. Ajde reci iskreno-ti nikada nisi svoju Maju uporedila sa nekim vrsnjakom, ako nista ono infromativno, iz radoznalosti??!!!!

A ta tvoja komsinica je ocigledno neki FRIK....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Mima Sre Mar 05, 2008 12:55 am

ta moja komsinica je izgleda frik i skontala sam u poslednje vreme da je mnogo agresivna,strasno,pa nisam je poredila po tom pitanju kao jao on ima zub ti nemas...i tako na taj fazon al jednostavno samo posle iz dana u dan ocekujem novine koje se naravno i dese...a sto se tice hranjenja primetila sam i ja da maja hoce lepo da jede samo kad jos neko za stolom jede
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Dy Sre Mar 05, 2008 1:01 am

i navescu nesto sto ja ne razumijem nikako..

Imam neku tkzv drugaricu, ili ti poznanicu koja ima dvije djevojcice 3 i 4 godine... jednm se desilo da smo na jendom mjestu bile skupa NA SPAVANJU.
Anastasija jedno vece iz cisita mira dobije temperaturu,a nikakvih simptoma nema, cak naprotiv vesela, jede itd. Ja pitam nju da li se to njenoj djeci desavalo. Ona izbeci se u mene i kaze- Moja djeca to nikad nisu imala,nikad.
Potom, isti dan njoj na jeziku bude crvena fleka, velika..I ona meni dramu napravi..To je uzas , grozno,moja djeca to nikad nisu imala.

A dan ranije , njeno dijete gulilo zid, i anastasiji gurala u usta..
ja pretpostavim da je od toga, a ona meni-JAO nije od toga, to je nesto unutra. Doslo mii da je razbijem, nabijala mi paniku jos vecu. I tada sam pukla i rekla joj da sam primjetila kako kod njene djece ne smrdi govno i kako je to super. Ona glupaca, pomislila da ja to ozbiljno govorim, i kaze kako njima familijarno ne smrdi iz guzice, kao ne mnogo...
I tad sam shvatila kakva je to zena.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Mima Sre Mar 05, 2008 1:20 am

ne razumem ljude koja smatraju svoju decu savrsenim pa to je fuj,kako mogu da su takvi,i da ti jos nabila traumu i doliva ulje na vatru
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Milica Sre Mar 05, 2008 3:03 am

stasija ::P.S. CICE, SKRECETE POLAKO ALI SIGURNO SA TEME!!!!
Kakvo skretanje sa teme kad se sve vreme prica o uporedjivanju samo na opsirniji nacin..
Ja sam se strasno razocaravala kad me je majka uporedjivala sa drugom decom za koju je mislila da su bolja. Tipa- sanja je vukovac a ti imas cetvorke, ili Vesna je apsolvirala a ti imas jos 10 ispita...to nikada necu da radim..e ovo je skretanje sa teme, al bar sam se ispraznila
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 3:50 am

u pravu si milice i potpuno se slazem da i takvo poredjenje tj ljubomora moze da dovede do stvaranje deteta koje ce da vodi drugi zivot samo u svojoj kozi.
i mrzim te price tipa juliska ima ovo,a ti nemas,ili persa je diplomirala i divnu decu izrodila,a ti jos ni momka nemas.
fujjjjj affraid
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Milica Sre Mar 05, 2008 4:14 am

Svakako sam u pravu...ova tema je po meni vrlo opsirna. Uporedjivanja mogu biti svakakva od onih najbezbriznijih do onih koje ako se slobodno kazu mogu veoma da povrede dete..posebno ako se odnose na neko osudjivanje deteta ili omalovazavanje
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Emi Sre Mar 05, 2008 4:25 am

Milica :: mogu veoma da povrede dete..posebno ako se odnose na neko osudjivanje deteta ili omalovazavanje

ovo je strasno affraid zar neka majka moze i to da uradi????
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Milica Sre Mar 05, 2008 4:27 am

Naravno da moze..neke su majke prave rospije, srecom takvih nema medju nama
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Veka Sre Mar 05, 2008 4:36 am

Milica ::
Ja sam se strasno razocaravala kad me je majka uporedjivala sa drugom decom za koju je mislila da su bolja. Tipa- sanja je vukovac a ti imas cetvorke, ili Vesna je apsolvirala a ti imas jos 10 ispita...to nikada necu da radim..e ovo je skretanje sa teme, al bar sam se ispraznila

E mislim da je Milenica bas na ovo mislila kad je pisala o uporedjivanju dece, i nisi skrenula sa teme, bar po meni, jer ovo je uporedjivanje i to bas ono najgore sorte....al nekkao uvek ispadne da nisi najgori, sad meni moja mama kaze " e zlatne ste u odnosu na njih" misleci na te sa kojima nas je uporedjivala.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 4:41 am

ova zadnja recenica veko je apsolutno tacna i pokazala se takvom u stotine primera...makar koliko bio najgori ,napredniji ili zaostao u odnosu na nekoga,pre ili kasnije se pokaze da si pametniji,napredniji,snalazljiviji...itd od tih istih.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 9:04 am

Procitala sam vase stavove i primere i i nakon njih zadrzala stav da moje dete ni sa kim necu uporedjivati, ni sad ni kasnije. Pored svih mojih prethodno opisanih dovoljan su mi razlog Vekin i Milicin post. Ne zelim da se jednog dana probudim i shvatim da sam od uporedjivanja tezine i puzanja otisla na ispite, fax, veze, generalni uspeh u zivotu. Ne zelim da kritikujem svoje dete pa da se posle grizem za jezik i govorim da je ono ipak super kad vidim kakva su deca s kojom sam ih poredila. Ne smatram da kod mene postoji za to rizik (jednostavno poznajem sebe) ali ipak i dalje ne vidim razlog da uporedjujem.
Samo moram da dodam da je Emi malo pogresno protumacila moje stavove i iz celog konteksta potpuno pogresno izvukla nekoliko recenica da se na njih nadoveze. Emi, meni poslednja recenica itekako ima smisla kad je procitas nakon celog teksta, a sama naravno ne. Mozda nisi obratila paznju, mozda ti oslabela paznja nakon mog iscrpnog teksta Laughing , a mozda je u pitanju jezik... Objasnjenje je da ne treba niko da mi kaze da nesto (ne daj Boze) nije u redu sa mojim detetom, niti mi treba druga beba da je uporedim, ni knjiga da procitam. Dovoljno mi je moje dete da mi pokaze i onda sama znam i osetim da treba nesto preduzeti - bilo da su u pitanju bezazlene stvari poput dodatnog obroka, vise tecnosti ili (opet ne daj Boze) znaka da je bolesna ili nesto sa njom nije u redu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Emi Sre Mar 05, 2008 9:32 am

Cogswell ::
Emi, meni poslednja recenica itekako ima smisla kad je procitas nakon celog teksta, a sama naravno ne. Mozda nisi obratila paznju, mozda ti oslabela paznja nakon mog iscrpnog teksta Laughing , a mozda je u pitanju jezik... .

Milice tvoj tekst nije mene iscrpio pa i nije bio mnogo slozen i dugacak Laughing , mozda imam problem sa jezikom ali shvatila sam sve sto si napisala!!
Mene knjige i te kako pomagaju a i ovaj forum, ja ne mogu sama da odlucim dali nesto smem ili nesmem da uradim ako prvo ne pitam ili ne procitam!
Ti si pricala kako je stresno uporedjivati decu, a ja sam rekla da meni nije, bas suprotno, bas mi je zabavno!
E sad ne pricam o osudjivanje deteta ili omalovazavanje ko sto rekla Milica, ali ako ja uporeim moju Milenu sa Majom, koja leti u svoj dubak , a moja milena jos nemoze guzu da pomeri uopste mi nije stresno, nego simpaticno i vidim da su sva deca razlicita!!
Pa zar ako je neko dete naprenije od moje, ja treba da kukam placem i padam u depresiju hiihihihiihi Laughing
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 11:25 am

Cogswell ::Sa poredjenjem sam imala jako lose iskustvo sa prijateljicom koja nam je priznala da je sve vreme dok je dolazila da se sretne sa nama bila pod pritiskom i razmisljala kako verovatno nase bebe prespavaju noc, a njena ne, kako su nase bebe savrsene pa mora da mi nesto radimo bolje od nje. Rolling Eyes Zvucala je kao nesigurna i iskompleksirana osoba koja sebe samu mora da dokazuje kroz dvomesecnu bebu. Nakon toga mi je uvek u razgovoru sa njom bilo neprijatno i glupo da pricam o nasoj deci jer sam znala da postoji mogucnost da ispituje i dovodi u pitanje svoje ili sposobnosti svog deteta. Takodje sam se zapitala sta takve osobe rade kad im deca malo porastu, kad im dvomesecna beba sluzi za samodokazivanje i samopotvrdjivanje. Jedino mi bude zao deteta koje mora osetiti stres majke koja svaki dan provodi gledajuci svoje dete kroz neki nametnuti sablon a ne uzivajuci u svojoj bebi!
Evo da citiram samu sebe i svoje iskustvo sa osobom kojoj je to nazalost itekako stresno Emi...
Imas i iskustva Rene, Milice i jos neka pa ti to moze pokazati da takvi ljudi itekako postoje. Ti si sama rekla da si sama i koliko sam ja stekla utisak (slobodno me ispravi i oprosti mi ako gresim) nisi u stalnom kontaktu sa puno drugih majki sa decom istog ili slicnog uzrasta. Da jesi videla bi kako znaju da se postave kad je ova tema u pitanju. Ja sam ih videla puno i na postnatal casovima, casovima bebi masaze, na ponovnom okupljanju antenatal grupe, u dva-tri bebi kafea u koje sam zasla, na bazenu, u komsiluku... Stvarno imam i pozitivna i negativna iskustva (hvala Bogu tek nekoliko negativnih a brdo pozitivnih) i znam dokle ljudska psiha ume da ode i sta ljudi cine i govore ponekad...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Emi Sre Mar 05, 2008 7:03 pm

Cogswell ::. Ti si sama rekla da si sama i koliko sam ja stekla utisak (slobodno me ispravi i oprosti mi ako gresim) nisi u stalnom kontaktu sa puno drugih majki sa decom istog ili slicnog uzrasta. ...

nema sta da ti oprastam, ali da ti kazem da gresis!!!! U komsiluk imamo bebu, i puno drugih beba koje smo upoznale na njen uzrast....Milice ja jesam sama, znaci zivim sama bez svekrvu......, ali nezivim u zatvor hihihihihihiih.
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 7:44 pm

ja cu samo da se nadovezem i kazem da boraveci ovde(hvala bogu ovde ste sve normalne),ali ko sto rece milica u stvarnom zivotu ima stotine majki koje pate od poredjenja i da im dete bude najbolje i to ponekad zna mozda svesnoscu ili nesvesnoscu majke da ode i preraste u bolest psihe tj opterecenost majke da li je njeno dete na vreme ,pre ilii kasnije u zavusnosti od drugog deteta,prohodalo,progovorilo i sl.

nebitno koliko se koja od nas krece,koliko prica,slusa druge majke,nebitno da li u nasoj neposrednoj blizini imamo jos dece uzrasta nase...ja ih imam desetak,ali nikad bas nikad nisam sebe uhvatila da sam rekla ili cak i pomislila da je neko dete manje vazno od mog ili obrnuto.

za mene su deca tj svako dete jedinka za sebe,cvet koji je u casici koji tek treba da se razvije i naravno oce,samo vreme je to koje je pokazatelj,da li ce se to desiti pre ili kasnije od nekog predvidjenog strucnog misljenja po kome se sve vodimo i uopste orijentisemo.

to vam je isti primer mozda malo filozofiram,ali je svarno identican...zamislite bastu punu divnih pupoljaka recimo ruza,neke ce se pre otvoriti i rasiriti svoje cvetove,a neke kasnije,to neznaci da te koje kasne nece isto tako lepo kao i ove rascvetale mirisati...pa sad vi vidite....mislim da ovaj primer sve govori...

i nemojte se opterecivati da li vase dete u odredjenom dobu jede bolje/losije u odnosu na vvrsnjake,leti u dubku ili nemoze ni guzu da digne,ima dva zubica ili nema nijedan,svako dete ce izrasti u isto i psihicki i fizicki,samo mu treba taj motoricki deo vremenao kod nekih prednjaci,a kod nekih kaska.


stoga volite svoju decu,ne gledajte i ne obracajte paznju kakvo je drugo u odnosu na njega,(informacije ne skode kao i tudja iskustva),ali daju ponekad majkama bas taj osecaj poredjenja,koje moze (sto sepokazalo)iz zivotnih primera nekih zena da preraste u ljubomoru i bolest,naravno nesvesno,ako vremenom to potraje ili te majke pridaje tome neverovatan i bitan znacaj.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Dy Sre Mar 05, 2008 9:07 pm

mala Milena ::[
nema sta da ti oprastam, ali da ti kazem da gresis!!!! U komsiluk imamo bebu, i puno drugih beba koje smo upoznale na njen uzrast....Milice ja jesam sama, znaci zivim sama bez svekrvu......, ali nezivim u zatvor hihihihihihiih.


e jesi luda i ti!!!!

Elem, ja sam pri svom stavu-nije svako poredjenje negativno . I kao sto MIlica(Natina mama) rece-poredjenja mogu biti raznorazna i opsirna.

Ja ovdje mislim na one pozitivne stvari poredjenja koje sam navela u prvom postu. Negativne tipa, moje dijete hoda-tvoje ne ili obrnuto-stvarno necu ni komentarisati jer je degutantno. A hvala Bogu takvog poredjenja ja nisam imala u svom okruzenje./ Meni moje drage prijateljice koje imaju djecu, su itekako korisne po tom pitanju. Zrele smo osobe,bez ikakvih kompleksa, i normalno pricamo i uporedjujemo odrastanje nase djece. Ne vidim nista lose u tome. Nikada nisam osjetila neku vrstu ljubomore ili ne daj Boze zlobe po tom pitanju.

Ovo sve sto pisem odnosi se na uzrast u kojem je moje dijete. Dakle, ni u buducnosti nesto tipa -kako je Dana uradila ovo a ti nisi, ne cinim niti imam namjeru. Cak stavise vodicu racuna o tome. Ne zelim mom djetetu nabijati komplekse, vec samopouzdanje. A to ce od svoje mame dobiti u neogranicenim kolicinama. To ne znaci da i dalje necu pitati moju Suzanu ili recimo Jelenu, kako su se njihova djeca , odnosno- sta su radila u odredjenom periodu. Uostalom, poredjenja trazimo i u knjigama. Pa i ako ima odstupanja trazimo savjete od mama koje su kroz to prosle. Bar ja.

p.s. Imala sam samo ono iscudjavanje tipa jao sta je TO anastasiji -moja djeca to nisu imala. Ali i to sam rijesila. Takvu osobu vise nemam u svom okruzenju.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Dy Čet Mar 06, 2008 12:10 am

Cogswell ::Procitala sam vase stavove i primere i i nakon njih zadrzala stav da moje dete ni sa kim necu uporedjivati, ni sad ni kasnije. Pored svih mojih prethodno opisanih dovoljan su mi razlog Vekin i Milicin post. Ne zelim da se jednog dana probudim i shvatim da sam od uporedjivanja tezine i puzanja otisla na ispite, fax, veze, generalni uspeh u zivotu.


A mislis da se svi koji sada uporedjuju otici u tu krajnost?!


Objasnjenje je da ne treba niko da mi kaze da nesto (ne daj Boze) nije u redu sa mojim detetom, niti mi treba druga beba da je uporedim, ni knjiga da procitam.

Ja sam ranije stekla utisak da mnogo citas o razvoju djeteta. Uostalom, ja kada mislim na poredjenja ne mislim na te stvari-tipa da meni ili ja nekome kazem-DA NESTO NIJE U REDU SA DJETETOM. Nego na korisne stvari-razmjenu iskustava ili slicno. I mislim da su konkretne prakticne stvari, iskustva kroz koja prolaze mnoge mame, ponekad mnogo korisnija od samih knjiga!
Napr. moje dijete je islo na ispitivanja bubrega, ja sam razgovarala sa doktorom, citala knjige o tome, pretrazivala net- ali najvise su mi pomogla iskustva ili ti poredjenja sa drugom djecom koja su prosla kroz ovo.
Poredila sam kako je moje dijete prolazilo i kako se ponasalo, i koliko je gubilo na kilogramima u odnosu na drugu djecu koja su imala ovaj problem. I uopste nisam likovala i bila srecna ako recimo anastasija nije gubila kg a drugo dijete jeste, ali je recimo moje dijete otezano piskilo, a drugo nije(odoh nasiroko).

Zelim reci da poredjenja posebno u bebecem tj djecijem uzrastu, po meni mogu biti vise korisna nego stetna.


Mi Dovoljno mi je moje dete da mi pokaze i onda sama znam i osetim da treba nesto preduzeti - bilo da su u pitanju bezazlene stvari poput dodatnog obroka, vise tecnosti ili (opet ne daj Boze) znaka da je bolesna ili nesto sa njom nije u redu.

Svi mi znamo prepoznavati znakove koje nam daju nasa djeca. Ali ne daj Boze, nekada se zna desiti da ni majka pa cak ni doktor nemogu sve prepoznati. Ovo govorim iz licnog iskustva
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Andjela Čet Mar 06, 2008 12:21 am

stasija ::Svi mi znamo prepoznavati znakove svoje djece. Ali ne daj Boze, nekada se zna desiti da ni majka pa cak ni doktor nemogu sve prepoznati. Ovo govorim iz licnog iskustva
S ovim se u potpunosti slazem....nekada nije dovoljno samo pouzdati se u svoje instinkte i svakako nije dobro biti presamouvjeren,vjerujte mi to se nekad vrlo ruzno zna obiti o glavu.....isto govorim iz iskustva!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Gost Čet Mar 06, 2008 12:35 am

Zasto li me uopste nije iznenadilo da ce OPET STASIJA biti ta kojoj nije jasan moj post pa ja treba da ga razjasnjavam... Laughing
Na zalost draga ovog ces puta biti uskracena za priliku da stvoris konflikt.


Poslednji izmenio Cogswell dana Čet Mar 06, 2008 12:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Dy Čet Mar 06, 2008 12:37 am

Cogswell ::Zasto li me uopste nije iznenadilo da ce OPET STASIJA biti ta kojoj nije jasan moj post pa ja treba da ga razjasnjavam...
Na zalost draga ovog ces puta biti uskracena za priliku da stvoris konflikt.

ja ovdje ne vidim konflikt- nikakav, niti mi bio cilj konflikt.
A ti draga moja kada bi malo manje vrijedjala inteligenciju, nas obicnih smrtnika bilo bi jako lijepo.

a tebi su svi konfliktni koji se ne dive tvojim postovima i tvojim shvatanjima!!!
Nego eto recimo,slucajno imaju svoje misljenje!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Andjela Čet Mar 06, 2008 12:42 am

Draga Cogswell bas si me nasmijala.....stasija je jedna dobra i fina i vesela dusa i ne vidim u cemu te ona provocira....mislm da je sasvim konstruktivno pokusala da razgovara.....ne treba u svemu vidjeti nesto ruzno!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Gost Čet Mar 06, 2008 12:50 am

Andjela samnom i sa Stasijom (po mom misljenju) stvar jeste u tome da sve sto ja napisem odnosi se na nju, ona je svakim mojim komentarom pogodjena, uvek se prepozna i prozove. Kao recimo sad da ja vredjam njenu inteligenciju. Mislim stvarno nemam pametnija posla nego da sedim i razmisljam sta cu sad nekoj osobi sa foruma ponaosob da kazem i kako cu njenu reakciju da izazovem.
Ne sumnjam ja da je ona sve ovo sto si ti rekla ali moj je stav da nas dve jednostavno nismo na istoj talasnoj duzini i iskreno njene postove i razgovor i diskusiju bilo kog tipa sa njom izbegavam jer znam sta moze da se dogodi.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Milica Čet Mar 06, 2008 12:57 am

andjela ::Draga Cogswell bas si me nasmijala.....stasija je jedna dobra i fina i vesela dusa i ne vidim u cemu te ona provocira....mislm da je sasvim konstruktivno pokusala da razgovara.....ne treba u svemu vidjeti nesto ruzno!
Stasija je ocito i previse temperamentna, sto na um to na drum...ali ja iskreno nisam videla ni jednu recenicu koju bi bilo ko mogao licno da shvati..U ostalom ovo i jeste mesto gde svaka od nas moze da kaze svoje misljenje i iskustvo i da odluci sta ce, ili nece da radi, pise i misli u buduce. Licno mislim da niko nikoga ovde ne proziva po licnoj osnovi, vec iskazuje svoje misljenje i ima odredjene stavove o temi o kojoj se razgovara...ne vidim mnogo razloga za prevelike polemike. tipa ko je koga prozvao..nego ajde poljubite se pa da nastavimo lepo da pricamo.Ja licno ne mislim da me je nekad neko prozvao ukoliko se usprotivio mom misljenju...mozda gresim
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poredjenja? - Page 2 Empty Re: Poredjenja?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu