Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

+18
Mima
Ivana
Milica
maja31
Dy
Endzi
Miloseva_mama
Betty Boop
Veka
NasaDeca
Mildan
Viki de Marko
Emica07
Ane
maja
Stazi
Bojana
Emi
22 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Jan 24, 2008 2:29 am

First topic message reminder :

:izvoli: Ova tema mi se svidela na jednom forumu,bas je posecena i slatka.
Otprilike meni je rodjendan i osoba ispod bira poklon,pa njoj bira sledeca koja postuje i tako redom...
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole


Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Milica Sub Mar 15, 2008 7:26 am

ja tebi helikopter da doletis u Beograd
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Sub Mar 15, 2008 10:16 am

ja mojoj miciki dan u delti ili merkatoru sa beskonacnim racunom-dakle da potrosi koliko joj volja kupi sta god joj oci pozele i bude srecna i zadovoljna jer znam da soping leci sve.... Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Betty Boop Sub Mar 15, 2008 12:48 pm

Renati neku udobnju anatomski prilagođenu stolicu za 24-časovno sedenje ispred kompjutera, da je ne zaboli "pozadina" od silnog sedenja i kuckanja!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Sub Mar 15, 2008 1:37 pm

nasmeja me posteno... :haha: :haha: :haha:

betiki neku lepu literaturu....karte za pozoriste ili crno beli...belo crni komplet sa sve torbom i cipelama.... :haha: :haha: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od maja31 Sub Mar 15, 2008 11:56 pm

kuvar brze hrahe, da moze sto vise da je sa nama na kompu
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 9:14 pm

maji neki lep parfen,odevnu kombinaciju po njenoj zelji... i ceo dan proveden zajedno sa mnom... :heart:da ga se jos dugo...dugo seca... I love you
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Betty Boop Ned Mar 16, 2008 11:16 pm

Laptop...

opet sa istim ciljem, da može da "forum" ponese sa sobom ma gde pošla, jer vidim da ne može ni tren bez njega...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 11:30 pm

Betty Boop ::Laptop...

opet sa istim ciljem, da može da "forum" ponese sa sobom ma gde pošla, jer vidim da ne može ni tren bez njega...

moze...moze...kad mi stize...isto kaze i darko... Razz

betiki jednu kartu do amerike,da malo zena vidi sveta,donese nam divne slike...lepo se provede...i napuni baterije... za predstojece leto,a onda nek vidi gde ce na letovanje...dacu joj prosekt sa upola manjim cenama i besplatnim prevozom pa nek se dogovori sa rasom gde im najvise prija...

eto malo li je za uzvrat za poklonjeni lap top... Laughing

beti jos nesto za tebe....Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Th_beti4Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Th_beti3Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Th_beti2




Poslednji put izmenio Renata dana Pon Mar 17, 2008 4:59 am, izmenio ukupno 2 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Dy Ned Mar 16, 2008 11:45 pm

RENATI bi kupila role..... dobro bi joj dosle!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 11:53 pm

stasija ::RENATI bi kupila role..... dobro bi joj dosle!

roletne ili rolere???? scratch
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Dy Ned Mar 16, 2008 11:54 pm

rolere duso...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 11:57 pm

stasija ::rolere duso...

sta ce mi Shocked ...imam ja auto noge.. Laughing .mozda samo malo po forumu da jos brze kucam i stignem u sve teme na vreme... Razz

tebi dy puno lepog i mirisnog cveca... lol!
salim se... jednu malu kucu plisanu "dalmatinca" za uspomenu i dugo secanje na mene... :laska:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Uto Mar 18, 2008 1:11 pm

ja bi tebi kupila nintendo ihihihihi
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od maja31 Sre Mar 26, 2008 4:00 am

pa brac lutku moze? tako mi izgledas kao devojcica
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Milica Sre Mar 26, 2008 5:51 am

ja bih tebi kupila jedan prirucnik za kuvanje..kako sto brze spremiti hranu
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Sre Mar 26, 2008 8:23 am

maja31 hvala, moza moze.....Milice sta hoces????
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Milica Čet Mar 27, 2008 12:26 am

sta mi nudis?Ja bih tebi za promenu kupila gramatiku i recnik srpskog jezika..mada moram priznati da ti super ide ovaj strani jezik :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Mar 27, 2008 1:10 am

samo me ti zae...j Razz

pa sta hoces zeno, sve bi tebi kupila :plez:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Ivana Čet Mar 27, 2008 1:46 am

Milici,termin u nekom salonu lepote,sve sa masazama,bazenom...pa,to bi stvarno mogla uskoro da dobije od mene

a Emi,tebi kartu da dodjes do Bg-a,da igramo uzivo bilijar i pikado
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Mar 27, 2008 1:53 am

oooooo ivana hvaaaalaaaaaaaaa

a ja tebi kupicu kuca, sa bazenom i oooogroman dvor, pa cu onda da dolazim kod tebe na letovanje hiihhihhihihihhi
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Ivana Čet Mar 27, 2008 2:33 am

jaoj,Emi,moze,moze,nema problema

ja cu tebi kupiti ovakvu tablu za pikado,kao sto smo mi dobili,moze?volis pikado?
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Mar 27, 2008 8:34 am

volim hvala ivana!!!

a ja bi tebi kolica nova za stefi!!!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Mima Pet Mar 28, 2008 7:46 pm

kucu u srbiji
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 7:09 am

crvenkapi....tj njenom svekru kurs kuvanja da moze da je zameni u istom...Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Smiley-msn.com-Nounours-72006a ona malo vise da uziva sa majom...Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Smiley-msn.com-Bebe-17205Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Smiley-msn.com-Bebe-17140Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Smiley-msn.com-Bebe-17176
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Mima Sub Mar 29, 2008 7:48 am

renati,prirucnik za svekrvu kako postovati snajkuOsobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Smiley-msn.com-Humours-62048
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? - Page 6 Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu