Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

+18
amarilis
NasaDeca
Ivana
mama_daisy
Ivana_Sa
tanasija
IRENA
Pokita
Viki de Marko
Dy
Endzi
Andjela
Emi
Stazi
Bojana
ZZ
Betty Boop
Veka
22 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Veka Sub Jan 19, 2008 1:29 am

First topic message reminder :

Podstakla me Betty Boop da otvorim ovu temu time sto ona drzi dijetu, pa ajde da pisemo ovde ko koju dijetu drzi, iz cega se sastoji dijeta, da li pijete neko sredstvo za mrsavljenje, i kakvi su rezultati.

Ja sam 03.01.2008. pocela da pijem C- Citosan- Ultra, i tada sam imala 67kg, pre 2 dana kada sm se merila bila sam 66kg. Pijem 2 tablete pre svakog obroka posle cega normalno jedem. Uzimajuci u obzir da sam u PMS-u zdrala kao nenormalna dobro je i ovo jedno kilo. Inace prvi put u svom zivotu pijem nesto za mrsavljenje.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Emi Sre Feb 20, 2008 11:44 am

a ovaj BMI mi je 25.6 kaze idealno........ali nije Smile
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Andjela Sre Feb 20, 2008 7:58 pm

mala Milena ::a ovaj BMI mi je 25.6 kaze idealno........ali nije Smile
Idealno s aspekta zdravlja ali s aspekta izgleda koji mi trazimo nije :placem:
Bice bolje.......
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Veka Sre Feb 20, 2008 9:31 pm

Ja zaboravila da kazem da sam one tablete prestala da pijem posle 2. kutije, sada sam smrsala jos jedno kilce, i jedno jos dok sam pila....znaci 64kg.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Emi Sre Feb 20, 2008 10:46 pm

bravo Veko.....meni ne ide:)
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 12:57 am

kilce :haha:
bez pet nemoj ni da se javljas :haha:
salim se u svakom slucaju super idu na dole,aj sad malo teretana,vezbice,aerobik ,smanji jelovnik i ti ces nam do leta biti ko na onoj morskoj slici,bomba. :zurka1:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Emi Čet Feb 21, 2008 1:01 am

koja morska slika reno?????
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 1:05 am

pa vekina imas u slikama forumasa,idi vidi kakvav je ribic bila,kako si to propustila.????!!! :lud:
bice ona nama do leta ista,a i ti sa njom,mis bikini na leto obavezno stavljamo.
ja i bojana cemo ubedljivo da vodimo :igram: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Betty Boop Čet Feb 21, 2008 1:27 am

mala Milena ::Kad sam ostala trudna imala sam 64...ugoila sam se mnogo, na porodjaj sam otisla sa 98...onda imala sam 68 nakon 2 meseca e sad...opet sam nakacila i imam 72.
Ja po tvojim slikama ne bih rekla da ti imaš toliko kila koliko kažeš!!! Baš mi izgledaš sićušna i mršava!!! A ne mogu uopšte da te zamislim sa 98! NEMA ŠANSE!
Ja sam "pala" na 62 nakon one moje dijete, ali sam vratila kilo ipo. Super mi se primeti u licu i u butinama, tako da sam zadovoljna. Sad učim, pa malo više i njupam, ali valjda neću preterati!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 3:57 am

Ja sam sa 20/20/20 aerobikom i pilatesom pala na tezinu pre trudnoce ali jos nisam zadovoljna jer ima jastucica na stomaku koje treba skinuti i misica koje treba zategnuti! Bice i to! Inace jedem normalno samo se kontrolisem kad su slatkisi u pitanju...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 4:18 am

sta vam je zene,slazem se da treba izgledati lepo pogotovo posle porodjaja,ai nemojte se opterecivati kilama ,da li vam je stomak ,zategnut ili ne.
mozda tako govorim jer sam po prirodi uvek bila i ostala mrsava,stomak mi je spao i bukvalno splasnuo za vrlo kratko vreme posle porodjaja,ali nikad ama bas nikad ni kao devojka ni sad nisam vodila racuna niri se opterecivala u gram koliko imam kila,da li mi je stomak opusten,ppatila od plocica na istom i slicnih briga.

budite zadovoljne sobom kakve god da ste i koliko god da ste teske,u redu ako mozee da skinete skinite ih,ako mozete da zategnete stomak zategnite ga,ali ne bas po svaku cenu.
pa sta ako malo visi ili nije idealno ravan,vazno da ste dobri sami sebi i muzu za ostale vas bas briga.
slazem se da treba ici na aerobik,pilates,teretanu zasto da ne,oslobadja negativne nergije,koristi zdravlju,opusta,ali ja sam za to vise radi relaksacije i malo forme nikako morati i samo morati da bi bila idealno vitka i po savrsenim proporcijama.
sllusam vas kako kukate ,pa nisam izdrzala da dam komentar,nadam se da se nijedna od vas ne ljuti.... Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od ZZ Čet Feb 21, 2008 4:44 am

evo meni je danas četrdeset četvrti dan UN dijete,a skinula sam 7 kg bez muke i gladovanja..i super sam zadovoljna..osećam se fenomenalno,puna sam energije i verovatno ću izgurati dijetu do kraja jer mi baš prija takav način ishrane..
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od ZZ Čet Feb 21, 2008 4:47 am

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Slike-0013Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Slike-0040


a i slikala sam se ,pa može baš fino da se vidi razlika..
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Betty Boop Čet Feb 21, 2008 5:05 am

Reno, pa nismo mi opterećene! Bar ja nisam. Ali, mora malo da se vodi računa i o tim stvarima. Lako je onim ženama koje po prirodi nemaju tih problema (mislim na gojaznost), ali mislim da svaka žena treba da vodi računa o sebi i svom izgledu i da se "bavi" onim stvarima koje kod nje nisu idealne ili su čak poprilično zapuštene (a pri ovom ne mislim samo na kilažu). Niko ovde nije išao do extrema tipa izgladnjivanje ili neke drastične mere u vidu hirurgije, a mislim da je čak potrebno i poželjno u životu biti umeren u svemu, pa i u jelu, i težiti ka ravnom i zategnutom stomaku, guzi i grudima. Nije loše težiti ka tome i normalnim metodama pokušati doći do toga, gore je i čak veoma ružno biti ravnodušan i ne pokušati ama baš ništa za sopstveno zdravlje i lepši izgled. Povremena "sezonska čišćenja" organizma su odlična stvar. Odvratno mi je kad vidim ženice čak i devojke dosta mlađe od mene sa prekomernim viškom oko bar 20kg, a sa kesom čipsa u ruci i sl. I onda se svi stalno vade na hormone i bolesti! Ne, nego je upravo to što su bahate prema sebi i svom telu glavni problem. A mi koje povremeno skočimo koju kilu, pa planiramo i pišemo o tome kako ćemo/smo skinule iste, a pri tome smo ushićene...mi smo, po meni više nego normalne, a i te kako uživamo u životu.
Odoh ja previše u drugu stranu, a ustvari sam samo želela da ti kažem da nismo opterećene i da ne spominjemo idealne mere tipa 90/60/90 nego kilažu koju "najlakše i najlepše" nosimo, i sa kojom se najzdravije osećamo...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 5:07 am

vidi se razlika vanja i bravo za tebe. :igram:
bas mi se svidja tvoj stomacic, Laughing slican je mom Laughing ,nesto ti se i sise smanjile ili se to meni cini Shocked salim se Razz
naravno da lepse izgleda ova druga slika dakle posle dijete i verujem da je tebi lakse i opustenije sa ovom kilazom.
nevolim ni sama da vidim debele ljude,ako se moze skinuti ok,ali ne po pitanju zdravlja i po svaku cenu.
ako pa i imate malo viska,nije na odmet,ali ako znate prave dijete,pridrzavate se ih i sto je najvaznije ne gladujete samo napred do zeljene tacnije idealne kilaze. cheers
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 5:13 am

beti nisam ni mislila da se izgladnjujete i da niko netreba da vodi racuna o svom izgledu,mozda je malo pregrubo zvucala ta rec opterecene.
i sama gore sam vec rekla nevolim debele ljude,samim tim i zapustene po pitanju da nista nerade po tom pitanju,mozda koja kila vise,ali deset,petnaest vec stvarno previse.
pogotovo kad takve osobe obuku minice,a salo kipi,ili kratke majicice do pola stomaka,a stomak visi,bas fuj i odvratno za videti.
vi ste sve macke i po,kakve debeljuce,ako ste i skinule taj visak od trudnoce ok,sad stanite i odrzavajte svoju tezinu,u kokoj se najbolje i najprijatnije osecate.
jedite sta i kad volite cesce u malim kolicinama budite mi lepe i zdrave kao dosad Wink
nije ni nama mrsavicama lako.... Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Veka Čet Feb 21, 2008 5:14 am

Vanja, svaka cast, vidno napredujes....ja bih imala podosta pitanja u vezi same ishrane u dijeti, jesam iscitala sve sto sma nasla na netu, ali kad cujes od onoga ko se tako hrani daleko je uverljivije...Ja sa mojih 10 kg viska osecam se lose, jer mi smeta kilaza, uopste nije estetika u pitanju, jer ne izgledam debelo, ali nisam vise pokretna kao nekad....ne znam koliko sam puta pomislila na UN dijetu i pricali sa Sasom o tome, ali nikako da je sprovedemo u delo, on vecim delom zbog svog posla, a ja se solidarisem sa njim...e sad, ja sam u zadnje vreme dosta korigovala i ishranu, izbacila grickanje izmedju obroka, slatkise svela na minimum, izbacila jelo posle 8 uvece, jedino moze da dodje u obzir neka vocka ili cedjeni sok.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Bojana Čet Feb 21, 2008 5:15 am

:bravo: za Vanju,stvarno je velika ralika a i cestitam na disciplini jer retko ko izdrzi dijetu un toliko dugo bez gresaka jer nema se uvek u kuci bas ta vrsta namirnica koja je potrebna tog dana pa se posegne za necim drugim i tako ode mast u propast,hihi
a betty je u pravu sto kaze da ne treba biti opterecen ali da ipak treba voditi racuna najpre o zdravlju
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Endzi Čet Feb 21, 2008 6:16 am

Betty Boop :: Nije loše težiti ka tome i normalnim metodama pokušati doći do toga, gore je i čak veoma ružno biti ravnodušan i ne pokušati ama baš ništa za sopstveno zdravlje i lepši izgled.

slazem se u potpunosti.

ja sam imala neku vrstu srece da veoma brzo povratim staru kilazu ali nije sve ni u kg....npr.dzak krompira ima samo 50kg.a nikakav oblik..tako i milion zena misli da ako smrsa do grancice izgledace savrseno.
Podrzavam to da se ne treba zapustiti,ja licno ne bi mogla da se pomirim sa tim da imam mnogo kg viska.
Ali isto tako mislim da svako naj bolje poznaje svoje telo i da ne treba preterivati u nicemu...pa kako u gojaznosti tako i u mrsavljenju.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Emi Čet Feb 21, 2008 10:22 am

ZZ ::Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Slike-0013Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Slike-0040


a i slikala sam se ,pa može baš fino da se vidi razlika..
Vanja svaka cast!!!! cheers
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od ZZ Čet Feb 21, 2008 10:49 am

Renata ::nesto ti se i sise smanjile ili se to meni cini Shocked salim se Razz

jesu,jako su se smanjileeeeeeeeee.. :placem: :placem: :placem: :placem: :placem: :placem:

šalim se,briga me za sise,kad je sve ostalo na svom mestu..
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od ZZ Čet Feb 21, 2008 10:53 am

Veko,prvih dana je raspad sistema dok se ne navikneš i uhodaš..posle nedelju dana se srodiš sa takvim načinom ishrane,organizuješ se i sve ide samo od sebe..i što je najvažnije,nema gladi i iscrpljenosti,a kilogrami lepo idu dole..

ja nikad u životu deblja nisam bila(ne računajući trudnoće),šta stres uradi čoveku..i baš sam se loše osećala,skoro kao bolesna..i što ti kažeš,bila sam užasno troma i bezvoljna..sad je već druga priča..još nekih kilogram dva i zadovoljna sam..
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Emi Pon Feb 25, 2008 3:19 am

ja se sada tako osecam ZZ, ali skinula sam knjige sa neta za UH dijetu, pocinjem od sutra, samo da napravim plan, kada sta da skuvam, jer kako sto vidim ovo nije bas teska dijeta...osim onaj VODENI DAN hihiihihihihihihiih
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Dy Pon Feb 25, 2008 3:21 am

kod mene kada zelim da smrsam prolazi najbolje - da svako jutro prije jela popijem litar vode, nakon toga normalno jedem, osim sto naravno izbacujem kasnu veceru..i efekat postignem nakon nekoliko dana..
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Veka Ned Apr 13, 2008 4:22 am

Da se javim da sam pala na 62,5 kg :igram:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od ZZ Ned Apr 13, 2008 4:39 am

bravo Veko!!!!je l držiš neku dijetu ili po nekom svom režimu?
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 2 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu