Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Izjave malih vragolana

+3
Mildan
Dy
Veka
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Čet Nov 01, 2007 7:01 am

First topic message reminder :

Priznacete da su i "mala" deca puna provala i smesnih izjava....

Sinoc ja nabedjujem Danicu da mora da popije lekic, rekla doktorica da mora da bi ozdravela, nabrajam ja argumente ali kao glavni navodim upravo taj sto je to rekla dr da bi ozdravela Danica...a ona ce meni na sve to:" Biga mi!" (briga me, u smislu sta me briga sta kaze dr).

Podelite sa nama smesne izjave vasih i nasih vragolana! :angels:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Sre Feb 20, 2008 4:52 am

Prosle srede najavila se moja drugarica sa momkom i ja trk u kuhinju da spremim rucak, kako cu sta cu ajd lovacke snicle...krenem ja da lupam meso kad iz dnevne sobe vice Danica "mama, nemoj lupas, smeta mi", ja je kao iskuliram i eto nje u kuhinji "mama, nemoj lupas, smeta mi". Krenem ja njoj da objasnjavam kako moram da spremim rucak, treba da dodju teta-Lela i cika Marko, a ona meni "necu dodju teta Lela i Mako, nemoj lupas smeta mi", okrene se i dodje u dnevnu sobu, i demonstrativno zalupi vrata od dnevne sobe....kad nisam pala u nesvest, majke mi, nikad necu....samo sam se zapitala sta me ceka sa 12 i 22 kad mi sa 2 zalupi vrata....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Sre Feb 20, 2008 5:46 am

HMM sta li te ceka????? :lud:
nasmeja se sada posteno,bas su nekad iznenadjujuci kako njihovi postupci tako i izjave.
i nekad su zaista mali/veliki ljudi!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Dy Sre Feb 27, 2008 2:46 am

moram ovo napisati, jutros sam se ja spremala na posao. Anastasija je usla za mnom u kupatilo sa poklonom i kaze- danac dijan dan, nacoj mami jozedan..ja kad nisam pala u nesvjest od srece....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Sre Feb 27, 2008 2:49 am

Super je ona mala vragolanka.....

A ja nikako da vam napisem Danino odusevljenje kad je videla da beba sisa....kaze " Mama, mama, mama, beba jede tetinu sisu" vristala sam od smeha....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Sre Feb 27, 2008 4:08 am

Veka ::Pitam ja Danicu da li hoce da jede jaje, i ona hoce i ja umesto da pitam kakvo ce- kuvano ili przeno pitam je "kako ce da jede jaje", a ona odgovara " Pa ustima".

Malopre trazila kacamak i ja napravila i dala joj da jede, mi jeli ona pogledala ga nije, i ja je pitam jel hoce da ga jede, ona odgovara da hoce. Ja je pitam a kad ce da ga jede a ona meni nonsalantno odgovara :"Sutra!"
Renata ::ode bojan,a nina ustaje onako golisava i mokra i krece prema vratima gde zivi bojan inace u istom dvoristu.
ja pitam nina gde si ti krenula,a ona ce meni,pa idem da kazem bojana tati,bolje da ga sad kazem nego da postane pijandura.a zna iz price da je devetka kafic i da se tamo pije
Stazi ::rodila se beba Anastazija, Viktorijina sestrica, i dosli gosti(familija) i kaze Viktorija mojoj sestri:" odnesi ti Anastaziju kuci", a moja sestra ce: a sto? Pa onda ti neces imati bebu", a Viktorija ce:"Pa moramo deliti..."
Veka ::A ja nikako da vam napisem Danino odusevljenje kad je videla da beba sisa....kaze " Mama, mama, mama, beba jede tetinu sisu" vristala sam od smeha....
Joj pala sam u nesvest citajuci ove izjave! Tek sad prvi put zavirih u temu! Divni su vam malisani!!!
A da se nadovezem na ovaj poslednji Vekin post- isto su odreagovale moje bratanice kad su prvi put videle bebu da sisa! Pa se nekolikko puta vracale da ponoovo vide i pitaju : "Pa kako to beba sisa, pa sta sisa, pa zasto sisa..."
A starija kad se rodila Sofiya dok je gledala na Skype-u kaze meni da dodjem i da je dovedem. Ja joj kazem mala je ona ne moze u avion a i sad je zima pa kad dodje prolece doci cemo. A ona: "E pa dobro, ti nju ostavi a ti dodji teto!" U krajnjem slucaju briga nju za Sofiyu, samo da joj teta dodje! Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Cvrki Sre Feb 27, 2008 6:46 am

E da znaš, i ja sam se iskidala od smeha.

Sara tek sad počinje izjavljuje provale. Ujutru kad se probudi piški, posle toga je oblačim za vrtić i kad izlazimo iz kuće ona viče "mama dodo,opeću" - to znači da joj se piški i da hoće opet na nošu (samo da ne ide u vrić).

MIGIGIN je margarin, a UGANGAN je jogurt.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 41
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Uto Mar 04, 2008 5:31 am

rcamo mi danas i ja kao salatu uz isti uzela kisele krastavce i jedem ja i nikola vidi i oce i n,i dam mu ja jedan da proba,jeo ih je i pre i bas ih pojede ne mrsti se,i uze on tako taj jedan pojeo skoro pola i odjednom kaze mama necu ja ovaj gazirani krastavac daj drugi.
:haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Ned Jan 31, 2010 12:31 pm

Sinoc Danica gleda neki deciji film, ja vidim na kompu...cujem ja zvoni telefon i okrenem se prema vratima, ona kaze: mama, zvoni, zvoni... potvrdjuje mi... a zvoni identicno kao nas... ja krecem da se javim a ona pocinje da se valja od smeha. Ja se okrenem ka TV-u i cujem da tamo zvoni telefon.... vristala sam od smeha, uspela da me zezne, jos mi se slatko ismeja Danka vragolanka.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Endzi Ned Jan 31, 2010 12:39 pm

Jao Vaki je riznica ispada ali je to nemoguce prepricati...
Danas sta sam ga god pitala on odgovara sa "hm",ja ga pitam sta mu to znaci (a znam da potvrdjuje kao "da).
Kaze : "pa znas ono kad picate..hm,da...aha,dobro,dobro..hm,hm..vidimo se"-demonstrirao je nas razgovor telefonom!!!!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana - Page 2 Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu