Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Izjave malih vragolana

+3
Mildan
Dy
Veka
7 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Čet Nov 01, 2007 7:01 am

Priznacete da su i "mala" deca puna provala i smesnih izjava....

Sinoc ja nabedjujem Danicu da mora da popije lekic, rekla doktorica da mora da bi ozdravela, nabrajam ja argumente ali kao glavni navodim upravo taj sto je to rekla dr da bi ozdravela Danica...a ona ce meni na sve to:" Biga mi!" (briga me, u smislu sta me briga sta kaze dr).

Podelite sa nama smesne izjave vasih i nasih vragolana! :angels:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Dy Ned Nov 04, 2007 9:27 am

mm danima anastasiji govori, kada ja sjedim za kompom, kao mama banuje, pusti mamu banuje...)zeza me stalno, malo mu ja pricala iskustva sa foruma)...

i veceras anastasija meni pridje u kuhinji i vuce me i kaze ade mama bani, bani..

ja to nisam shvatala, i ona me uzela za ruku i odvel ado kompa i kaze ade bani...

mamina forumasica
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Ned Nov 04, 2007 11:04 am

Dok Sasu nisam navukla na forum, on je obicno govorio Danici:" Pusti mamu, vidis da hekla!"
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Pon Nov 05, 2007 6:27 am

ja cu vam navestineke ninine bisere....
mama,zasto ja nisam mali ljud,kad su deca mali ljudi?
ko je rodio sedam patuljaka?
kako se zove bambijeva mama?
koje je moje sesto culo?
kako ste mi napravili glas?
ima jos samo treba da ih se setim.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Pon Nov 05, 2007 6:33 am

ispricacu vam i ovo.letos sedi nina u bazenu u dvoristu i brcka se,igra,nailazi deverov sin ninin brat koji ima 10 godina,nina ga kao i sve pita gde ides bojane,a on kaze idem u devetku sa drugarima.
devetka je inace kafic u susednoj ulici ali drzi ga nas dobar prijatelj tako da pomenuti bojan cesto ide tamo kod njegovih sinova,igraju fliper,stoni fudbal,dobiju sok i tako.
ode bojan,a nina ustaje onako golisava i mokra i krece prema vratima gde zivi bojan inace u istom dvoristu.
ja pitam nina gde si ti krenula,a ona ce meni,pa idem da kazem bojana tati,bolje da ga sad kazem nego da postane pijandura.a zna iz price da je devetka kafic i da se tamo pije
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Pon Nov 05, 2007 6:37 am

evo jos jedna smesna situacija sveza od jutros.
juce sam ovde na forumu bila do skoro dva ujutru,navila sam fiksni telefon da zvoni,ima razne melodije koje mogu da se podese i ja stavim neku veselu i glasnu da mogu da je cujem.
jutros zvoni tel,ja ga cujem i otvorim oci,i imam sta da vidim,nina i nikola klece na krevetu ,drze se za ruke i igraju u ritmu melodije.
to mi je bilo tako smesno i slatko.skoro nisam videla lepsi prizor pri budjenju.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Ned Nov 18, 2007 4:27 am

Ja navalila Danici jutros da obujem patofne, a ona se ne da...uspem ja nekako da je savladam, a ona ce meni:" Mama, necu tofan.Mucis me!"
Umrli smo od smeha!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Mildan Ned Nov 18, 2007 4:29 am

Pa stvarno što mučiš dete kada neće.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Ned Nov 25, 2007 4:51 am

nina mi juce nesto objasnjava ,a ja bila sekund dva u svojim mislima i nisam cula dve recenice sto je rekla.
kad je zavrsila ja pitam nesto u vezi onog sto sam cula,ali to nije bilo toliko bitno,kao ono sto ja nisam u pravom trenutku cula.
i ona ce meni sva bitna:"pa mama ti nista nisi skontala"
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Ned Nov 25, 2007 8:56 pm

Primetila sam ja da ti slabo kontas, a ono u stvari bilo ti ne slusas sta ti se prica :haha:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Ned Nov 25, 2007 9:19 pm

da,ponekad odlutam ili se iskljucim u svojim mislima bas u trenutku kad mi neko nesto govori,pa ispade da ne skontam,a ja ustvari cujem ,ali ne registrujem. Laughing
:haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Dy Uto Nov 27, 2007 9:28 pm

sinoc sam bezveze pitala anastasiju-sat siti mamino??

ona kaze-jubav i juce(ljubav i luce)..odusevila me, mislim spominjem ja to njoj, ali prvi put daje ona to rekla naglas, i to kao odgovor na moje pitanje...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Stazi Sre Nov 28, 2007 3:49 am

Mm otisao danas za Madjarsku i rekao Viktoriji da ce joj doneti obecanu cokoladu sa lesnicima kakvu je ona trazila. I posalje on meni danas SMS da je kupio Viktoriji cokoladu i ja njoj to procitam. Posle par minuta dodje ona do mene i kaze: mama, neka tata donese meni sada tu cokoladu pa neka se vrati u Madjarsku Smile
Bas nju briga za tatu, Shocked samo da joj je cokolada u rukama
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Stazi Sre Nov 28, 2007 3:52 am

Ili ova prica:
rodila se beba Anastazija, Viktorijina sestrica, i dosli gosti(familija) i kaze Viktorija mojoj sestri:" odnesi ti Anastaziju kuci", a moja sestra ce: a sto? Pa onda ti neces imati bebu", a Viktorija ce:"Pa moramo deliti..."
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Dy Sre Dec 26, 2007 9:20 pm

sinoc je anastasija sjedila na nosi (naravno nije piskila)..ustala je, i nisam joj obukla pelenu, nego samo gacice i strample, i bila je toliko srecna zbog toga..skakala, igrala se, i vidim da joj lijepo..

nakon jedno pola sata, prilazi meni i govori- Mama, zima ani..kini mama...i u cucnutom polozaju..
ja vidim upiskila se ...vristala sam od smijeha..

zima mama, kini anu...

naviklo dijete na pelenu, pa joj ovo bilo cudno..
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Uto Jan 08, 2008 3:11 am

Mi smo ovih dana puni bisera....
Pitam ja Danicu da li hoce da jede jaje, i ona hoce i ja umesto da pitam kakvo ce- kuvano ili przeno pitam je "kako ce da jede jaje", a ona odgovara " Pa ustima".

Pre 3 dana igra ona po sobi i Sasa joj kaze " Ti si Mulan", ona odgovara da nije, tako nekoliko puta, a onda on opet kaze "Ti si Mulan" a ona odgovara: "Nisam ja Mulan! Ti si nosonja." ( recenica koju je cula gledajuci Sundjer Boba)

Malopre trazila kacamak i ja napravila i siala joj da jede, mi jeli ona pogledala ga nije, i ja je pitam jel hoce da ga jede, ona odgovara da hoce. Ja je pitam a kad ce da ga jede a ona meni nonsalantno odgovara :"Sutra!"
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Uto Jan 08, 2008 5:52 am

ha,ha,ha veko bas me nasmeja.
darko me juce budi i tepa mi kuco,maco,medo u zezanju ajde ustani,a nikola koji je bio pored njega sav vazan govori nije ona meda ona ti je zena!!! :lud:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Uto Jan 08, 2008 8:32 am

Ma Renata, puni su bisera, ko kaktus bodlji....i u vecini slucajeva te njihove izjave imaju smisla....

Setih se jos necega...setamo mi jutros gradom i Danica zapocinje pricu " Kaze deda Cobi baki: 'oces ti bako da napravis pitu?' " I Sasa je pita sta je baka odgovorila, a ona kaze: "Kaze baka deda Cobiju- hocu da napravim pitu!" pri tom se nijedno od nas dvoje ne seca da je iko to spomenuo od babe ili dede. I ja se dosetim i pitam je da li se njoj jede pita, a ona sva razdragana kaze " Daaaaaa"....cela izmisljena prica zarad toga sto se njoj jede pita...
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Ned Jan 13, 2008 9:07 am

setih se danas jednog nininog bisera od prosle godine,naime bilo je neko prelazno vreme leta i jeseni i mi setamo gradom i prolazimo pored poslasticarnice,gde se naravno jos uvek prodavao sladoled,no za nju nije bio bas preporucljiv jer kao sto rekoh bilo je neko vreme ni toplo ni hladno,elem trazi ona sladoled koji inace obozava i mi nikako nemozemo da je ubedimo da se vise nejede sladoled jer vidi odrasli ga jos uvek kupuju i lizu.
i mi stacemo udjemo unutra i trazimo samo kornet od prodavacice da nam da,kako bi je smirili i ona njoj tu kaze neprodaju maloj deci sladoled,ovo ono i nekako se ona zadovolji tim kornetom i mi krenusmo napolje,kad ispred na cosku stoji policajac i prica nesto sa nekim covekom,a ja onako ni pet ni sest,aha sad da si kupila sladoled kaznio bi te policajac,on to cuje,nasmeje se pogleda u nju,a ona njemu ni pet ni sest"cika policajcu ja imam samo kornet" i pokaza mu ga kao da vidi da nema unutra sladoleda.
pukli smo svi od smeha i dan danas se setimo toga i slatko nasmejemo.
zanimljivo je kako se taj policajac zadesio tu slucajno bas kad treba,a meni palo na pamet da kazem da ce je kazniti samo da vise ne trazi sladoled,a jos zanimljivije sto se ona u trenutku snasla i smislila sta da mu kaze da bi se izvukla.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Ned Jan 13, 2008 9:38 am

Ma oni su strasni, smisle svasta u trenutku, nego sto ti ne das detetu da jede sladoled, ja i Danica smo jele sad u decembru. Meni je za sladoled uvek vreme, narocito zimi.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Ned Jan 13, 2008 10:31 am

Veka ::Ma oni su strasni, smisle svasta u trenutku, nego sto ti ne das detetu da jede sladoled, ja i Danica smo jele sad u decembru. Meni je za sladoled uvek vreme, narocito zimi.

u decembru affraid de cu veko da joj dam sad da ga jede,pa nista drugo sem njega ne bi jela,leti pojede i po pet dnevno,a sad kad je hladno tesko bi se zadrzala na jednom.
ipak ne sladoled je za leto i tada neka ga jede koliko oce,sad nemoze!!!!!! No
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Ned Jan 27, 2008 6:36 am

ulazi filip sa mamom u prodavnicu ,a zatim je pita:
-mama,sta ces mi kupiti?
cokoladicu ili lizalicu?
biraj!

elena se sa mamom zaglavila u liftu.dok cekaju majstora da ih izvuce,ona pazljivo zagleda zidove lifta i kaze:
-mama ,pa znas zasto ovaj lift nece da ide?
-ne znam mila, zasto?
-pa evo ,ovde je malo povredjen,odgovori elena pokazujuci jednu pukotinu u zidu.

ucili su bebu da im kaze gde zeka pije vodicu,pa usput pitali i tijanu.
ona ce mudro:
-iz case!

gledao petar mamu kako koka kokice.
uzeo je ciniju,seo kod deke i jeo.
nakon nekoliko minuta vratio se u kuhinju kod mame i rekao:
-vidi mama,ja jedem kokice,ali se ne tresem ko ti dok ih spremas.

preuzeto sa strane "male mudrolije" casopisa "moje dete"
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Gost Uto Feb 05, 2008 4:15 am

evo jedne ninine izjave(recenice)koja me danas bas nasmejala,naime igraju se ona i nikola vuka i praseta,nina je bila vuk,a nikola prase i juri on nju tako po kuci,neznam koliko krugova,i odjednom nina zastane,onamo umorna od "bezanja"i sa teskom vrtoglavicom i kaze bratu,AJ SAD TI MALO BUDI VUK,A JA PRASE,CRKLA SAM!!! :mir:
kao bice joj lakse kad on bude vuk,pa nju juri...:haha: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Veka Sre Feb 06, 2008 12:12 pm

Bila meni danas dugarica i razgovaraju ona i Danica i pita Danicu, ima li drugaricu, a Danica ko iz topa odgovara "Imam galicu, ali nema telije". Moja drugarica sva zbunjena, a ja padam u nesvest od smeha...naime, ona jednu svoju bratz lutku zove drugaricom, a posto je lutka na baterije a one se potrosile ona ne moze da je vozi po sobi....znaci, Danica ima drugaricu koja nema baterije...
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Ivana Sre Feb 06, 2008 12:19 pm

Veka ::Bila meni danas dugarica i razgovaraju ona i Danica i pita Danicu, ima li drugaricu, a Danica ko iz topa odgovara "Imam galicu, ali nema telije". Moja drugarica sva zbunjena, a ja padam u nesvest od smeha...naime, ona jednu svoju bratz lutku zove drugaricom, a posto je lutka na baterije a one se potrosile ona ne moze da je vozi po sobi....znaci, Danica ima drugaricu koja nema baterije...
hihoihohihi :haha: :haha:
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Izjave malih vragolana Empty Re: Izjave malih vragolana

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu