Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Garderoba za djecu

+16
IvanaPG
IRENA
mama_daisy
Beba
Cvrki
ada
Andjela
Ivana
tanasija
lena
Mildan
Milica
Veka
milicaB
maja
Dy
20 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Garderoba za djecu Empty Garderoba za djecu

Počalji od Dy Čet Nov 01, 2007 12:55 am

zanima me da li kupujete iskljucivo markiranu garderobu ili nije bitno..

mi kupujemo obavezno cipelice ciciban ili frodo, pape su pavle ili ciciban...

hlace i dukseve kupujemo u Iani, kapice, salove i dzempere u Benetonu, trenerke - beba kids....

i imamo super jeftin butik za djecije stvari..tu najvise i najcesce kupujemo....jer ionako to vremenski kratko koristi pa mi ne pada na pamet davati pare za stvar koju ce obuci jednom ili dva puta...


ovu temu sam postavila iz razloga sto ja imam drugaricu,koja svom djecaku ne bi obukla nesto a da nema poznatu bebi marku..i sviju nas nervira, jer je ubijedjena da i mi tako treamo kupovati...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Sub Nov 03, 2007 10:16 am

Skakljiva tema posebno zato sto sve izgleda kao bacanje para kad se pomisli koloiko vremena u necemu provedu. Ovde se mnogo vodi racuna o zastiti zivotne sredine pa i o organskim stvarima. Postoji organski pamuk i garderoba napravljena od njega. Mi imamo nekoliko stvarcica ne samo zbog prirode vec i zato sto je prijatniji za kozu. Inace marke koje se ovde smatraju za dobre razlikuju se od onih kod vas pa malo ko recimo kupuje Beneton zbog toga sto eksploatisu decu u zemljama u razvoju.
Kad je garderoba u pitanju ovde nema nekvalitetnih stvari jer trziste takve proizvodjace za tren proguta. I najajeftinije stvari su veoma kvalitetne i moja se mama odusevila cenama za iste- jeftinije nego bilo sta u Srbiji a mnogo, mnogo kvalitetnije, kaze ona.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Dy Sub Nov 03, 2007 10:22 am

Cogswell ::Skakljiva tema posebno zato sto sve izgleda kao bacanje para kad se pomisli koloiko vremena u necemu provedu. Ovde se mnogo vodi racuna o zastiti zivotne sredine pa i o organskim stvarima. Postoji organski pamuk i garderoba napravljena od njega. Mi imamo nekoliko stvarcica ne samo zbog prirode vec i zato sto je prijatniji za kozu. Inace marke koje se ovde smatraju za dobre razlikuju se od onih kod vas pa malo ko recimo kupuje Beneton zbog toga sto eksploatisu decu u zemljama u razvoju.
Kad je garderoba u pitanju ovde nema nekvalitetnih stvari jer trziste takve proizvodjace za tren proguta. I najajeftinije stvari su veoma kvalitetne i moja se mama odusevila cenama za iste- jeftinije nego bilo sta u Srbiji a mnogo, mnogo kvalitetnije, kaze ona.



sta reci na sve ovo nego :placem: :placem: :placem: ..gdje zivimo.........
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od maja Sub Nov 03, 2007 11:39 am

Ja prva ne patim od tog trenda da je jedino sve sto je markirano (i basnoslovno skupo) dobro, pa ni Mateja nije u potpisanim stvarima.
On neku stvar preraste za , bukvalno, 15-20 dana. Da mu kupujem markiran bodic ili trenerku od 5-6.000, pa da je za 20 dana spakujem jer mu vise ne moze...neee!
Vazno mi je jedino da je sve sto nosi pamucno, a da li ce taj pamuk biti turski, nas ili vec neki tamo, kupljen u Aksi ili na pijaci...stvarno me ne potresa mnogo.
Dok god je moje dete cisto, ispeglano, zadovoljno...ja sam presrecna.
Jedino cipelice i patofnice moraju da budu ciciban (za sada, dok ne probamo neku drugu marku), a svi znamo iz kojih razloga.
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od milicaB Sub Nov 03, 2007 12:08 pm

maja ::Ja prva ne patim od tog trenda da je jedino sve sto je markirano (i basnoslovno skupo) dobro, pa ni Mateja nije u potpisanim stvarima.
On neku stvar preraste za , bukvalno, 15-20 dana. Da mu kupujem markiran bodic ili trenerku od 5-6.000, pa da je za 20 dana spakujem jer mu vise ne moze...neee!
Vazno mi je jedino da je sve sto nosi pamucno, a da li ce taj pamuk biti turski, nas ili vec neki tamo, kupljen u Aksi ili na pijaci...stvarno me ne potresa mnogo.
Dok god je moje dete cisto, ispeglano, zadovoljno...ja sam presrecna.
Jedino cipelice i patofnice moraju da budu ciciban (za sada, dok ne probamo neku drugu marku), a svi znamo iz kojih razloga.

U potpunosti se slazem.Mada,ja volim "Polino",jer su nize cene upola,a imaju anatomski umetak,kozne su i imaju ojacanja gde treba...Toliko....
milicaB
milicaB
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 63
Godina : 47
Lokacija : brdo
Datum upisa : 23.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Veka Sub Nov 03, 2007 12:16 pm

Ja se slazem sa obe po pitanju garderobe ( ala se rimuje) a kao marku za cipele biram Pavle...
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Milica Sub Nov 03, 2007 9:34 pm

Ja sam sinoc isla u Delta City, i nisam mogla da odolim a da joj ne kupim pidjamu koja kosta preko dve hiljade dinara. Ja sam majstor za bacanje para. Ne mora da bude markirano, ali ako nije markirano, onda mora kolicinski da bude u protiv vrednosti markirane garderobe
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Mildan Ned Nov 04, 2007 3:42 am

Lele Milice, pa ja nikad ne bih dala toliko para na pidžamu.
Mi dosta stvari dobijamo iz inostranstva, koje su izuzetno kvalitetne.Ali i kada mi kupujemo, kupujemo isključivo pamučno i kvalitetno, ne mora da bude markirano.Izuzev obuće, koja uglavnom mora da bude markirana.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Ned Nov 04, 2007 8:38 pm

nepatim od marke i firmiranih stvari,kupujem im iskljucivo pamucne stvari koje su udobne i pri pristupacnim cenama.
imamo par butika gde vec znamo sta ima i kad nam nesto treba odemo tamo,ili u trznom centru gde je mnogo povoljnije nego u buticima poput todora i slicnih.
kad naletimo na neku rasprodaju onda imamo srece pa kupimo neto kvalitetnije,po nzim cenama.
licno nisam za bacanje para na garderobu pogotovo za decu,neke stvari za njih su skuplje nego za mene,tako da gledamo da po tom pitanju prodjemo sto jeftinije.
inace jako puno stvari dobijemo od prijatelja iz nemacke koje su ocuvane,neke cak i sa etiketom i mnogo kvalitetnije posle 100 pranja nego nase.
jedino sto moramo da kupujemo je donji ves,hulahopkice,carapice i slicno.
sto se tice cipela imali smo cicibanovih modelapar komada,pa smo presli na pavle i markos.
tu je vec druga prica,cobucu kupujem kvalitetnu,udobnu,mekanu i sa anatomskim uloskom obavezno.
mada neke papucice ili pacnice mogu da prodju i nefirmirane ali sa uloskom obavezno.
i ja imam drugaricu koja nece ni da vidi odecu koja nema marku i sve ima iz tifanija,legenda,a dete iz todora.
i sama je svesna da baca pare, al pati od prestiza.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Milica Pon Nov 05, 2007 3:06 am

mildan ::Lele Milice, pa ja nikad ne bih dala toliko para na pidžamu.
Mi dosta stvari dobijamo iz inostranstva, koje su izuzetno kvalitetne.Ali i kada mi kupujemo, kupujemo isključivo pamučno i kvalitetno, ne mora da bude markirano.Izuzev obuće, koja uglavnom mora da bude markirana.

Pa nisam mogla da odolim. vec sam se navukla na onu zgradurincinu, jer mi se preko puta zgrade u kojoj stanujem. Ja sam od onih zena ciji muzevi po celi dan nisu kuci, pa po celi dan provodim po trznim centrima. Bolje je nego da sedim kuci, ali Delta je Delta pa nek ide zivot
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Mildan Pon Nov 05, 2007 4:24 am

Nek ide život kada imaš puno i ne moraš da razmišljaš o kiriji i ostalim dažbinama, a pritom da strahuješ da ne budeš tehnološki višak.Zato blago tebi kada možeš da skitaš po tržnim centrim i ne razmišljaš koliko šta košta, jer na žalost danas nas ima puno koji moraju da paze na cene.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Milica Pon Nov 05, 2007 4:26 am

Nemam ni ja nesto mnogo, da ne shvatis pogresno ali mene pare svrbe. kad ih imam u dzepu prosto zuljaju....
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Pon Nov 05, 2007 4:35 am

imamo svih tih problema milice tj.sve nas pa i mene zuljaju pare kad su mi u dzepu,ali prvo mislim sto kaze mildan na dazbine,da deci napunim frizider da imam sta da im skuvam,malo slatkisa,voca,pa kad se sve to sabere ostanu uskraceni za mnogo sta,nekad i mnogo jeftinije od 2000 din.
ja njima za 2000 pomenutih dinara mogu da kupim brdo slatkisa,grickalica,voca igracaka.
meni moze da bude i njujorski trzni centar preko puta,ali kad znam da moram da rasporedim svaki dinar do kraja meseca,onda bi spustila roletne da ga ne gledam.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Milica Pon Nov 05, 2007 4:40 am

Ne znam sta da ti kazem, na srecu mi u kuci imamo svako svoja primanja pa se ja ponekad rastrcim. Ne kupujem ja bas svaki dan....Nisam trebala da napisem ne zelim da me mrzite.Nisam ja neka bogatunka. Jednostavno imam komplekse koje na taj nacin lecim. Sad cu da postavim temu
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Pon Nov 05, 2007 4:51 am

milice nemoj pogresno da me shvatis.niko,a najmanje ja te ne mrzim zbog toga,sto imas vise ili manje para.
ja nisam ni ljubomorna ni zavidna osoba,drago mi je kad drugi imaju i kad mogu da priuste sebi mnogo vise nego ja.
ja sam samo navela svoj primer i rkla da ja nikad kao sto je neka vec rekla ne bi dala za jednu pidzamicu 2000 dinara,i da bi im za te pare kupila dosta drugih stvari za koje ja mislim da im vise trebaju od te pidzamice,ali ponavljam svako sa svojim novcem,primanjima i kucnim budzetom raspolaze kako mu volja.naravno da ako oboje radite i imate solidna primanja treba i da uzivas u svojoj plati,a sad sta ces kupitii koliko platiti to je vec tvoja stvar.
i meni ponekad dodje kad ima malo viska pa odem i ponovim sebe ili decu nekom sitnicom i odma se osecam bolje.
isto je i sa frizerom posle izlaska iz salona osecam se kao ledi di i imam samopouzdanja za izvoz.
sve smo mi zene i patimo od istih takozvanih bolesti i sa te strane te savrseno razumem.
zato kupuj i trosi koliko ti volja i koliko ti to mogucnosti nalazu ,ugadjaj sebi i drugima jer zivot je samo jedan,a te proklete pare su beznacajne ,one dodju i prodju,a prave vrednosti ostaju.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Dy Pon Nov 05, 2007 7:46 am

a koliko vam je tih 2000 dinara????

ja neki dan u iani kupila hlace anastasiji 50 evra, prelijepe su i jesu preskupe ali nisam mogla odoliti...

ali zato sam kupila i 5 majica i 4 para hulahopki za 30 evra...

mi pocetkom svakog mjeseca prvo odem u mjesecnu nabavku(dva puta mjesecno idemo), platimo dadzbine..i ostalo trosimo najvise na anastaiju..nesto malo imam u steku, ali jako malo uzme li se u obzir da nijedno od nas dvoje nezna cuvati pare...

dakle mene pravo zuljaju pare..nije bitno da li cu potrositi na markiranu robu ili ne, ja cu ih potrositi u svakom slucaju..
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Pon Nov 05, 2007 9:13 am

E kako stvari nikad nisu tamo gde treba da budu! Ovde recimo ima silnih rasprodaja i snizenja, autlet vilidza gde je u markiranim radnjama prethodna kolekcija po upola nizoj ceni pa se firmirane stvari mogu za dzabe kupiti. Skoro sam recimo kupila 7 bodija za 7e. U Srbiji toga nema a tako puno fali!
Postoje i rasprodaje stvari koje je neko za dete kupio ili dobio i jednom ili nijednom iskoristio! Postoje i "biblioteke" gde sa umesto knjiga iznajmljuju igracke- sto kupovati nesto sto ce dete interesovati nedelju-dve pa cak ni toliko.
I ja dosad nisam stedela na stvarima za Sofiyu al sad posto moramo da stedimo za kucu a i muz mi prelazi na posao sa manje radnih sati da bi vise bio sa nama moracu malo da smanjim. Dobro, ipak nisam skupo placala stvari ali sam kupovala sve sto se moglo kupiti pa je otislo na kolicinu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od lena Pon Nov 05, 2007 10:08 am

Meni je bitno da mi dete ima kvalitetnu obucu,a garderoba moze biti mesana,bitno da je od prirodnih materijala i da je udobna.Imamo dosta nemarkiranih stvari,a imamo i markiranih koje su obicno kupljene na snizenjima.
lena
lena
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 81
Godina : 48
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 28.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od tanasija Sre Nov 07, 2007 10:34 am

iva ima markiranu garderobu, od kumova stalno dobija beba kids, podobijala je neke komplete iz zare, ja sam joj kupovala obucu ciciban i chicco, chicco mi se vise svidja i nekako su mekse i lakse hoda u njima. ima chicco jaknu, ima neke stvari iz ws i naravno puno toga iz enci mencija posto su dosta povoljni. u subotu sam bila u delta city-ju i presrecna sam sto je otvoren mothercare ali nisu prodavali u subotu pa nista nisam kupila. ali planiram pidzamice i bodice. u ianu sam ulazila ali su oni bezobrazno skupi a njihova garderoba mi se tamo najmanje svidela. nekako mi je isuvise zalicila na todor koji mi se iskreno bas i ne dopada i iva od kad se rodila nista nema njihovo. pri tom iva nema puno garderobe ali gledam da je sve kvalitetno. ne namerno iva ima puno unisex stvari tako da ce drugo dete nezavisno od pola dosta toga naslediti a mislim da cemo dosta stvari moci da damo i dalje.
ps. milice gde si kupila pidzamu za dve hiljade u mothercareu su prelepe dve za 2420din ili jedna za 1100 cini mi se, ja planiram ivi da kupim ove dve u pak. samo da se nekako doteturam do bg-a
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Sre Nov 07, 2007 11:50 am

E super sto je otvoren mothercare! Ja sma brdo stvari kod njih kupovala jer su jedna od popularnijih radnji ovde. Valjde je ista ta grana... Tamo smo uzeli nesto od garderobe, bebi alarm, pumpu za mleko, sitnice tipa flasice, cuclu, ma jednom recju sve na sta sam naisla a dopalo mi se. Super je sto imaju sve na jednom mestu pa ne mora da se luta kad se zuris sa kupovinom. Imam i katalog pa mogu i preko neta da narucujem ali drazi mi soping uzivo! Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Ivana Sre Nov 07, 2007 11:55 am

stasija ::a koliko vam je tih 2000 dinara????
2000 dinara je oko 25 eura.
mozda za koji euro vise,posto je sad pao euro,ali to je otprilike tako
ja sam danas gledala odelca za iznosenje bebe iz porodilista,cene su od 600 dinara(7 eura) pa nadalje...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Sre Nov 07, 2007 12:06 pm

Ivana kakva su ta odelca? Jel nesto posebno ili samo punija- plisana ili slicna?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Sre Nov 07, 2007 10:25 pm

moja kuma se porodila pre dva meseca i to odelce za iznosenje bebe je platila 10e,sve komplet-odelce,benkica,carapice,kapica.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Čet Nov 08, 2007 12:24 am

Renata sto ti ne dodje kuma na forum? I ja sam se porodila pre dva meseca pa su nam bebe vrsnjaci i mogle bi da razmenimo trenutna iskustva posto verovatno kroz iste faze prolaze...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Čet Nov 08, 2007 12:30 am

pricala sam joj o forumu,ali jos je sva nikakva,neispavana,mama joj radi kao i muz,svekrvu nema na njenu veliku srecu tako da je uglavnom sama sa bebom.
jos ulazi u fazon,snalazi se ali je ponekad uhvate bube ili plakanje bez nekog razloga.
verovatno znas sta ti pricam.
obecavam u njeno ime da ce doci i da cete se site izrazgovarati o bebama i mukama koje imate.
pozdravcic tebi...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu