Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Ekskurzije

3 posters

Ići dole

Ekskurzije Empty Ekskurzije

Počalji od Viki de Marko Sre Okt 17, 2007 11:50 am

sunny Secate li se nasih ekskurzija? cheers
Malo toga se promenilo. Ali u medjuvremenu smo dosli u jednu novu ulogu. Postale smo mame koje spremaju, ispracaju, brinu.
Neke mame su dobile i mesto u roditeljskom savetu, pa imaju jos jednu duznost. Kako odabrati pravu agenciju kojoj ces poveriti svoje dete? I ne samo svoje dete vec i njegove/njene drugove? Da li ce autobusi biti odgovarajuci? Kako da za novac koji se daje deca dobiju najbolje i najvise?

Destinacije, vecinom odabere nastavnicki savet u skladu sa planom i programom.
Obicno kada cujemo destinaciju, ucini nam se da ce deca ceo dan provesti u autobusu.
A onda odu, obavezno ponesu mobilni, ali se ne javljaju na njega. Ili, jos bolje, odglume da je pogresan broj. I na kraju se vrate, prepuni utisaka, sa nepotrebnim suvenirima...

Jeste li za ekskurziju i pricu o njoj?
Viki de Marko
Viki de Marko
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 412
Godina : 51
Lokacija : internet
Hobi : grafika, grafika i grafika
Datum upisa : 16.10.2007

http://www.svetgrafike.com/Forums/viewtopic/t=274.html

Nazad na vrh Ići dole

Ekskurzije Empty Re: Ekskurzije

Počalji od Veka Sre Okt 17, 2007 11:53 am

Naravno da smo za te price....uvek se rado secam tih ekskurzija...ali kako cemo kad mi budemo ispracali...pripremi nasa na to sto bolje, molim te!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ekskurzije Empty Re: Ekskurzije

Počalji od Gost Čet Feb 07, 2008 10:23 pm

ja se secam svojih eksurzija bilo je jako lepo,naravno nezaboavno i dan danas ih se rado secam.
mada mislim da su tad bila druga vremena,nekako je sve pa i sam zivot bio opusteniji nemislim na materijalnu situaciju vec da je bilo manje opasnosti koje vrebaju .
danas je vec sve mnogo drugacije,mozda zvucim kao neka baba,ali recimo danas devojcice/devojke izlaze sa 12 godina u grad u moje vreme pre osamnaeste nisu pustali u diskoteku,samo smo se setale gradom,sedele na klupi,sacovale momke i to do 11,12 maksimalno,bilo je i izlazaka kasnije do dva tri ujutru,ali kao sto rekogh tek kasnije,danas idu u 12 u grad,a vracaju se pred jutro,nesto pre tate koji ide na posao,uduvane ili mamurne ma uzas.
no da ne idem mnogo dalje od teme.
eksurzije su danas prvo zbog para i toga koliko kostaju postale luksuz,znaci idu samo deca budzovana,direktora,ostali mogu samo da sanjaju.
sto misljenje kao i o nastavi u prirodi imam i za ekskurziju...pre prvog drugog razreda nista,ostalo vec moze,a one u kasnijim razredima i kad budu malo stariji su za pamcenje i te im je nemoguce uskratiti,a tada su vec dovoljno veliki da brinu o sebi.
dakle za sam,ali sve u svoje vreme!!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ekskurzije Empty Re: Ekskurzije

Počalji od amarilis Ned Sep 06, 2009 2:17 am

Ekskurzije!!! Kako je lepo setiti se tih dana.... Gde sam sve bila... Kranjska Gora, Pula, Plitvicka jezera, Sarajevo, Venecija, Arandjelovac... obisla sam staru Jugu uz duz i popreko, kako se kaze... To reci ne mogu opisati... Mene je uvek privlacila priroda tako da sam imala uzivanja na pretek. Danas, nasa deca to ne mogu da osete, zemlja nam je "skracena". ali ipak i oni zasluzuju da odu na ekskurziju, da se raduju kao sto smo i mi onomad Smile
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ekskurzije Empty Re: Ekskurzije

Počalji od Veka Ned Sep 06, 2009 7:33 am

Ja sam za celo moje skolovanje propustila dve eksurzije, u 1. srednje i apsolventsku... zao mi je zbog obe, ali u 1. srednje je bila pocetkom oktobra, niko nikog nije znao, i prosto mi je bilo bzvz da idem sa nekim kog ne poznajem, a apsolventsku sam propustila iz mnogo mnogo razloga (bilo je to ovog proleca pa razloge znate i same, hehehe).
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ekskurzije Empty Re: Ekskurzije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu