Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Letovanje 2010

+7
MAMA
lenita
Ivana
Endzi
amarilis
Stazi
Cvrki
11 posters

Ići dole

Letovanje 2010 Empty Letovanje 2010

Počalji od Cvrki Ned Feb 28, 2010 11:58 pm

Ima li neko da je rezervisao odmor, gde planirate, kad...?

Mi uplatili, Grčka, Stavros, 21. juna...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 41
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Stazi Pon Mar 01, 2010 1:25 am

I mi smo uplatili, Grcka, Polihrono, 14. Juna. hteli smo da idemo od kraja avgusta na 15 dana a onda smo se setili da nam Viktorija polazi u skolu- 1. razred, pa smo prebacili na ovaj datum.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od amarilis Pon Mar 01, 2010 6:22 am

Mi nista... za sada a kako izgleda .. nase letovanje ce se svoditi na posetu gradskog bazena Very Happy
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Endzi Pon Mar 01, 2010 8:19 am

Ja sam se bila "zapalila" za Grcku..a sad sam gledala neke slike iz Hrvatske i velike su sanse da cemo ponovo tamo..ako budemo isli to je druga polovina avgusta naj verovatnije....ali kod nas se nikad nezna unapred...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Ivana Pon Mar 01, 2010 8:45 am

Cvrki,Stazi,napisite mi preko kojih agencija idete,koja je cena,sta sve spada u cenu........??
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od lenita Pon Mar 01, 2010 9:08 am

Najverovatnije cemo ici u Kotor! Kum nam ima stan u Kotoru tako da ne placamo smestaj, stan je na dobroj lokaciji i u sustini tamo je lepo. Bili smo prosle godine i bilo nam je lepo a Leni su prijale setnje pored mora tako da najverovatnije necemo menjati destinaciju!
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Cvrki Pon Mar 01, 2010 9:45 am

Mi idemo preko Falcon agencije http://www.falcontravel.rs/
Sa njima smo prošle godine išli isto u grčku u Asprovltu. O.k su.Sada smo uzeli smo studio trokrevetni i to je za nas troje 250 e smeštaj za 11 dana. Idemo kolima.Ješćemo gde stignemo,retorani i nešto što ponesemo. Prošle godine smo mnogo dobro prošli s tom agencijom, bila je specijalna ponuda ako idemo njihovim autobusom sve je bilo 275 e za nas troje.Kad kažem sve to znači put,smeštaj,viza,osiguranje i još plus što smo tražili dvokrevetnu a dobili trokrevetnu sobu. I naravno što ranije rezervišeš jeftinije ti je i takođe što ranije odeš takođe jeftinije. Nama uvek ogovara jun (zbog mog i Sašinog odmora koje treba uskladiti) tako da nam letovanje ne izađe puno.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 41
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Stazi Pon Mar 01, 2010 10:34 am

mi smo uzeli apartman za nas cetvoro, 280EU, smestaj za 10 dana. Moja sestra je takodje ovde rezervisala, a povoljno st je bila ako se uplati do 11 februara dobijamo 20% popusta.
I mi cemo ici autom, a za hranu cemo se snaci tamo. Skoro sa svima kojima sam razgovarala a da su bili u Grckoj kazu da je hrana relativno jeftina ili u svakom slucaju da su cene kao kod nas. Pa i da su malo vece nema veze.
Ovo nam je prvi put u Grcku posto ranije nije bilo sanse da dobijemo vizu a sada posto su ukinuli vize ugrabili smo sansu. Mislim da mi idemo preko plustursa, imaju agenciju u Subotici.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od MAMA Čet Mar 04, 2010 3:47 am

Mi smo prosle godine bili u Vrnjackoj banji,zbog moje trudnoce nam se nije putovalo dalje,i odlicno smo se proveli,a predhodnih godana smo letovali u Petrovcu i skroz smo zadovoljni.Ovih dana smo bas pricali o tome gde cemo ove godine i odluka je spala na dve destinacije-opet Vrnjacka banja ili neka brvnara na Tari u blizini Zaovinskog jezera,a u povratku bismo svratili na 2-3 dana na Zlatibor,ako se odlucimo za Taru.
MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 39
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Tamara Sub Mar 06, 2010 12:27 am

Mi jos ne znamo gde cemo. Trenutno su u opticaju Egipat, Grcka i Spanija, a znajuci nas nije iskljuceno da odemo na neko sasvim drugo mesto. Mi obicno u avgustu odlucimo gde cemo tako da ima jos vremena za smisljanje.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Mildan Sub Apr 03, 2010 2:14 am

Mi idemo u julu-Grčka, Olimpik Bič.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Lidija Čet Apr 22, 2010 8:02 pm

Mi po svemu sudeći ove godine ne idemo nigde Crying or Very sad
Ali,planiram barem u Soko Banju da vodim Ivonu,zbog našeg problema sa disajnim organima,ako ne može na more,barem negde da ide a da joj koristi.
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Ivana Čet Sep 23, 2010 9:09 am

A sad bi lepo sve ove nase mame-cice koje su bile na moru da napisu izvestaj! Very Happy
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od tanasija Čet Sep 23, 2010 9:24 am

Ajde ja cu prva.
Mi smo bili u Crnoj Gori, smesteni na Jazu. TAmo je extra, ko je isao na plazu zna sta pricam, plaza je jedna od najlepsih u CG. Smestaj je solidan, mada skup u odnosu na Budvu ili bilo koji primorski gradic iz prostog razloga sto je ovo sto bi rekla moja strina 'na pjeni mora'. Najteze mi je palo to sto je voda na cesmi tehnicka voda, nije za pice ni za kuvanje. Jako blizu je otvoren veliki RG market u kom su cene prehrane i hemije iste kao kod nas u roda marketu. TAmo naseg mleka naravno ima u dovoljnim kolicinama, to je ipak izvoz, oni placaju u evrima. Obzirom da mi ne kuvamo rucak u sobi, nego uzimamo apartman zbog dorucka i kuvanja supice iz kesice isli smo svakodnevno na klopu. Najbolje i najpovoljnije sto smo mi nasli je restoran kangaroo iza jolly apartmana u budvi.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Cvrki Pet Sep 24, 2010 4:22 am

Mi smo bili u Grčkoj u Stavrosu,kao što već gore rekoh. Mesto mi se strašno sviđa pre svega zato što je gradić koji ima svoj život,ima malu luku i nije kao neka mesta koja su modernizovana i napravljena samo za turiste u kojima niko ne živi kad nije sezona.Stavros nije takav.

Sviđaju mi se plaže koje su peščane ali mi se još više sviđa što je i u vodi pesak što mi je još bitinije,ne volim da ulazim u vodu bosa po nekom kamenju...Idealna plaža za decu, ko u Igalu u CG, 40-50 m je plićak. Postoje plaže na kojima je manja gužva, koje nisu u centru grdada na koje smo mi išli kolima gde je ugođaj potpun,nema velike gužve,plaža predivna,ležaljke,bežični internet,iznad ležaljki na plaži nalazi se prostor za decu-igraonica sa raznim spravicama, a opet iznad toga nalazi se park sa takođe sa kućicama, klackalicama,ljuljaškama,klupicama.

To mesto Stavros je i vazdušna banja i veoma je zdravo boraviti tamo, kao da ste otišli u isto vreme i na more i u banju...

Još jedan razlog što mi se sviđa je taj što je blizu granice,nemam da putujem kroz celu Grčku, da se odvalim od putovanja dok stignem, to je ono što mi je trenutno bitno dok mi je Sara mala. Kasnije kad ona bude išla za svoj groš a mi za svoj možda i odem negde dalje i na neko egzotično ostrvo...

I po pregledavanju u agenciji aranžmani tamo su jedni od jeftinijih u Grčkoj.

Eto...možda i neko posle ovog mog pisanja i ode u Stavros...

Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 41
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od tanasija Ned Sep 26, 2010 10:38 pm

To sto kazes primamljivo zvuci za sledeci septembar. Mada se meni sa bebom ne ide negde gde treba da se sporazumevam sa kojekakvima, a meni su grci bas kojekakvi, na Tasosu pola coveka nema da zna engleski kako treba. Kolega nas bio sad u Grckoj i osuo se od nekih skoljki, pa mu dao lekar neke inekcije, konjsku dozu, pa sou a sve zbog loseg sporazumevanja.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Cvrki Ned Sep 26, 2010 11:02 pm

Ma koje sporazumevanje pa ovamo svi znaju srpski, svaki restoran ima meni na srpskom jeziku...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 41
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od tanasija Ned Sep 26, 2010 11:36 pm

Videcemo, ja bih u hotelski smestaj sa hranom.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Letovanje 2010 Empty Re: Letovanje 2010

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu