Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bruh na pupku

3 posters

Ići dole

Bruh na pupku Empty Bruh na pupku

Počalji od Shishka Pet Nov 27, 2009 9:56 pm

Na samom početku druge trudnoće počela sam da osećam čudan bol na pupku. Pretpostavila sam da je u pitanju bruh, a dr mi je to potvrdila pre jedno 3 meseca posle UZ pregleda.
Kako mi je ona objasnila, to nije ništa strašno, samo će mi pupak imati "čudan" oblik kako stomak bude rastao i da, ako želim, nakon porođaja mogu to da rešim manjim operacionim zahvatom.
I sve je bilo super.. Ponekad je "ispao", ja sam lagano pritisnula rukom i to se sve lepo vratilo...
E danas, pošto kašljem kao konj Bruh na pupku Icon_rolleyes , dok sam se jutros nakašljavala od ove idotske prehlade koja me maltretira već 2. nedelju, bruhić je ispao, i ne mogu da ga vratim Bruh na pupku Kopfschuettel .. plus, jako boli kada pipnem...
Znam da će mi sve i jedan hirurg reći da sačekam carski pa da onda to rešim, ali ako ovako bude bolelo, ne znam kako ću da dočekam termin...
Zanima me samo, da li je neka od vas imala sličan problem ili poznajete nekoga ko jeste?
Znam da nije ništa opasno, ali boli Bruh na pupku Kopfschuettel
Kako da olakšam sebi? Neki pojas, koji je dobar, a opet ne previše čvrst da stegnem preko bebe?!
Jao šta mene sve neće snaći Bruh na pupku Icon_rolleyes Bruh na pupku Icon_rolleyes Bruh na pupku Icon_surprised
Shishka
Shishka
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 61
Godina : 41
Lokacija : Apatin
Hobi : izrada nakita, heklanje, pletenje, citanje
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bruh na pupku Empty Re: Bruh na pupku

Počalji od Veka Sub Nov 28, 2009 3:13 am

Shishka, ne mogu ti nikako pomoci, ja ti samo zelim da te ne boli, da sto bezbolnije docekas termin porodjaja pa ces onda lakse razmisljati o tome sta ces sa tim bruhom.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruh na pupku Empty Re: Bruh na pupku

Počalji od Shishka Sub Nov 28, 2009 7:10 am

Eh drage moje, završila sam danas na hitnoj hirurškoj....
Poslala sam SMS mojoj doktorici i ona mi je rekla da se odmah javim u hitnu... Otišla sam, i onda mi je hirurg taj bruh "vratio" na mesto... Ne pitajte kako boli Sad
Uglavnom, od operacije ništa, mora se čekati da sve prođe, a ukoliko se ponovi dr je rekao "probaj da vratiš sama"... Užas Sad
Shishka
Shishka
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 61
Godina : 41
Lokacija : Apatin
Hobi : izrada nakita, heklanje, pletenje, citanje
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bruh na pupku Empty Re: Bruh na pupku

Počalji od amarilis Čet Dec 10, 2009 7:58 am

Da vratis sama... sam svoj majstor.... u svakom slucaju zao mi je sto moras da prolazis kroz sve to ali budi jaka i izdrzi a posle porodjaja resi taj problem. A do tada, pokusaj da se ne nakasljavas kakko si se vec sama izrazila.... cuvaj se...
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Bruh na pupku Empty Re: Bruh na pupku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu