Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Produzena nastava i produzeni boravak

3 posters

Ići dole

Produzena nastava i produzeni boravak Empty Produzena nastava i produzeni boravak

Počalji od Ivana Ned Sep 06, 2009 8:53 am

U nekim skolama postoje i produzene nastave i boravci.Produzena nastava obuhvata vreme do oko 16h,i mislim da je u jednom delu dana jedna uciteljica,u drugom druga,takodje imaju i pauzu za rucak.Tu zavrsavaju domace,uce...A knjige se nose vikendima kuci,preko nedelje,naravno ostaju u skoli.Mada,to je meni bas dosta vremena provedenog u skoli.
Produzeni boravak obuhvata vreme od 06h-17h,naravno to bude pre ili posle nastave.Dobro dodje roditeljima koji ne mogu na vreme stici po decu.
Jedino sto tu ne uce nista novo,samo odrade domace zadatke.
Po meni nije losa ni jedna ni druga varijanta,ali samo ako bas mora.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Produzena nastava i produzeni boravak Empty Re: Produzena nastava i produzeni boravak

Počalji od tanasija Ned Sep 06, 2009 10:44 am

Moja kumica ide u boravak. Uciteljica joj drzi nastavu, a taj boravak neki ucitelj. Njoj se bas svidja taj ucitelj i odmah je prihvatila boravak kao nesto divno.On se sa njima vise igra nego sto rade domaci i uce. Kaze kuma da ih je drugi dan zatekla sve znojave od trckaranja i nekih igara koje im on organizuje. Ja pretpostavljam da ce kasnije i da uce nesto ali za sad (sam pocetak prvog razreda) on kaze da deci treba igre i paznje, a ne domacih zadataka :-)
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Produzena nastava i produzeni boravak Empty Re: Produzena nastava i produzeni boravak

Počalji od Veka Ned Sep 06, 2009 11:59 am

Nasih komsija deca idu u boravak jer ih nema ko paziti kod kuce.... oni su zadovoljni kako mi se cini, deca tamo urade domaci, a onda kod kuce imaju vremena da idu na treninge, druze se sa drugarima...mada i tamo se igraju koliko sam ja shvatila, imaju vreme predvidjeno i za igru.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Produzena nastava i produzeni boravak Empty Re: Produzena nastava i produzeni boravak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu