Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kad je poceo da vam se vidi stomak?

+7
lenita
[Miss]Nightmare
amarilis
Willma
Veka
Ivana
filip.mm
11 posters

Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od filip.mm Uto Avg 11, 2009 12:35 am

Evo bas se zamislih oko jedne teme pa reko da je postavim.Jeste da mi nije prva trudnoca al to sam se pitala i pre 4 godine.Kad je normalno da stomak pocne rasti u trudnoci? HMM
I u prvoj trudnoci a i sad mi je vec vidljiv stomak(malo naduvan,a malo i od bebe)sa 9-10 nedelja.Mnoge trudnice kazu da im se nista nije videlo do 5.meseca. :razmisli: Kakva su vasa iskustva?
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od Ivana Uto Avg 11, 2009 11:40 pm

Ja sam svoj stomak pocela primecivati isto tako rano,dok drugi,koji nisu znali,tek tako oko petog meseca poceli primecivati..
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od Veka Sre Avg 12, 2009 7:29 am

Pa nekako je normalno da prve pocnemo da primecujemo stomak, valjda jer znamo svoju konstrukciju i izgled... meni su ostali tek oko 5. meseca poceli da primecuju stomak, sem mene, Sase i mog tate... :smeh1:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od Willma Čet Okt 08, 2009 3:38 am

U prvoj trudnoći sam u 4 mesecu baš bila vidno trudna. A sada sa blizancima, u trećem mesecu me pitaju kad ću da se porodim Smile Nema pravila valjda, zavisi od tvoje konstitucije, stomačnih mišića, količine plodove vode... Nemam pojma još od čega.
Willma
Willma
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 90
Godina : 47
Lokacija : Beograd
Hobi : Internet
Datum upisa : 25.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od amarilis Pet Okt 09, 2009 1:49 am

Kada sam primetila stomacic... mogu da kazem veoma rano, da ne preterujem ali sa tri meseca se vec formirala loptica u donjem delu stomaka.. jest da je to meni treca trudnoca, sve je bilo normalno... a predhodne dve, stomak skoro do 5 meseci se nije video ali sam zato gegala kao patka od prvog dana.. po tome me mama i "odkrila" da sam trudna Kad je poceo da vam se vidi stomak? Icon_bounce
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od [Miss]Nightmare Sub Jan 02, 2010 12:01 pm

Meni je stomak poceo da se primjecuje u 6 mjesecu...
[Miss]Nightmare
[Miss]Nightmare
Novi član
Novi član

Broj poruka : 18
Godina : 34
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od lenita Uto Feb 09, 2010 11:25 am

Negde u cetvrtom mesecu se video bas onako, lepo stomacic!
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od Miloseva_mama Sre Mar 10, 2010 3:01 am

u 17. nedelji....
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od tanasija Pon Avg 23, 2010 9:45 pm

Sa Ivom oko treceg - cetvrtog meseca, a sad mi je stalno naduven stomak i kao da se vec vidi. Ja sam inace gradjena tako, uvek imam stomacic, ali sad kad se naduje izgleda kao da sam u 5. mesecu.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od Stazi Uto Avg 24, 2010 5:00 am

Tanasija, kazu da sa svakim detetom se ranije primecuje, jer mislici stomaka slabe. I ja sam tako gradjena kao i ti, uvek sa stomacicem Very Happy , i sa Anastazijom mi se ranije video stomak nego sa Viktorijom.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od Alisa Čet Avg 26, 2010 10:30 am

Meni se stomacic video oko 4 meseca tj ja sam ga gurala napred jer sam uvek zelela da imam veliki stomak ali do devetog meseca sam izglesala kao da sam progutala loptu Very Happy
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad je poceo da vam se vidi stomak? Empty Re: Kad je poceo da vam se vidi stomak?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu